Anbudsdagen 2022
Almega kommer att medverka vid Anbudsdagen, som är ett event som riktar sig till anbudsgivare i offentliga upphandlingar.
När: 11 oktober 2022, Berns i Stockholm
Almega är samarbetspartner och som medlem i Almega, Almegas förbund och branscher får våra medlemsföretag får 1000 kr rabatt på anmälningsavgiften ända fram till konferensdagen.
Vid köp av biljetter är det respektive företag som ansvarar för att ifyllda uppgifter är korrekta. Vid användande av angiven rabattkod ansvarar respektive företag för att de är medlemmar i något av Almegas förbund eller branscher. Läs mer om våra förbund och branscher längre ned på sidan.
Vid frågor om anmälan eller detta event hänvisar vi till hemsidan för anbudsdagen: Upphandling24.se/anbudsdagen
Medlemsrabatt på anmälningsavgiften
Ta del av rabatten på 1000 kr genom att fylla i ”Almega” i fältet för ”Ev. meddelande till Upphandling24” i anmälan. Denna rabatt gäller ända fram till konferensdagen. DIREKTLÄNK TILL ANMÄLAN
Tips: Det finns även en generell ”boka-tidigt-rabatt” på 1000 kr som gäller för ett begränsat antal platser, dock längst t.o.m. 11 september.
Almega består av nio förbund:
TechSverige, Kompetensföretagen, Säkerhetsföretagen, Medieföretagen, Innovationsföretagen, Almega Tjänsteförbunden, Almega Tjänsteföretagen, Vårdföretagarna och Tågföretagen.
Förbunden representerar ett sextiotal olika branscher i tjänstesektorn. Våra medlemmar är ca 11000 företag som anställer över 550 000 medarbetare. Är ditt företag medlem i något av våra förbund och branscher så är ni även medlem i Almega. Läs mer om Almegas förbund och branscher:
Välj tillfälle
Det finns i nuläget inga bokningsbara tillfällen för den här aktiviteten.
Har du frågor om kursen?
Hör av dig
{{ contact.name }}
{{ contact.title }}
{{ contact.phone }} {{ contact.cellphone }} {{ contact.email }}